Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛАБРАДОР пробуджує в людині приховані таланти і допомагає розвинути їх, дарує яскраві мрії і змушує свого власника спробувати «обійняти неосяжне». Камінь рекомендується носити зрілим людям, яким вже є 30 років. Лабрадор вважається амулетом людей творчих, їм він приносить натхнення, вміння «зловити хвилю», а разом з тим і славу. Камінь дуже прив'язується до свого власника і оберігає його від усіляких неприємних ситуацій і негативно налаштованих людей.
Гороскоп: Овен, Телець, Рак, Лев, Скорпіон, Стрілець, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лабрадор |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сірий |
- Ціна: 2 819,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





