Ексклюзивна підвіска "Таніта" Бірюза бочка
-20%
- В наявності
- Код: 13.07.06.021
622,70 ₴
498,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірюза - один з найпопулярніших мінералів. Вже багато століть цей самоцвіт використовують для виготовлення прикрас які захищають його власника від пристріту, підсилюють його енергію і інтуїцію, зміцнюють силу духу бірюза зміцнює мир в сім'ї, сприяє порозумінню подружжя, розпинає успіхи у фінансових справах. Вона вважається самоцветом, що підживлює жіночу привабливість.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 498,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



