Намисто "Бель" Перли, Танзаніт, Сапфірин
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.412
2 377,70 ₴
1 902,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Танзаніт - камінь гармонії і спокою. Символ багатства, любові та розкішного життя. Допомагає набути особливого шарму і чарівності. Знімає стрес та напругу. Захищає від негативні енергії. Відкриває нові можливості. Зміцнює сімейні відносин.
Сапфір - камінь мудрості, духовності й пізнання світу. Символізує вірність, довіру та вічну любов, робить людину спокійною, приборкує пристрасті, керує часом, дає сильним владу, слабким гармонію. Стимулює розумову діяльність і покращує зосередженість. Підсилює красу та жіночу енергію.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Танзаніт, Сапфір |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | срібло |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 902,16 ₴







