Ексклюзивне намисто "Мон блан" Сердолік грань крихта, Хризоліт крихта,
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.29.102
1 220,70 ₴
976,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сердолік здавна служив символом вірною кохання. Згідно з стародавнім віруванням, він оберігає від людської недоброзичливості, підступності ворогів і пристріту. Цей мінерал - чудовий оберіг, створює навколо себе велике оздоровлююче поле, підвищує імунітет, зміцнює організм. Використовується також в якості талісману у дальніх шляхах та торгівельних справах.
Хризоліт - камінь внутрішньої гармонії; несе везіння, щастя, захищає від небезпек. Здібний остерігати свого власника від нерозумних проступків..
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік, Хризоліт (перідот, олівін) |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Червоний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 976,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




