Ексклюзивне намисто "Мон блан" Топаз сфера,грань, крихта, Котяче око крихта,
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.34.016
1 987,70 ₴
1 590,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Димчастий топаз Цей камінь з давніх часів вважається сильним оберегом. Він захищає свою власника від заздрості, негативних побажань, пристріту; розвиває твердість характеру, допомагає успішно долати будь-які труднощі. Димчастий топаз допомагає в справах, що вимагають завзятості та наполегливості
«Котяче око» Більшість каміння з ефектом «котяче око» традиційно рахуються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Гороскоп: Телець, Близнюки, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Топаз, Котяче око |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 590,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




