Ексклюзивний брелок "Фортуна" Агат, Гематит
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.022
388,70 ₴
310,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Підходить по гороскопу: Овен, Рак, Скорпіон, Стрілець
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Колір і відтінок | чорно-серій |
- Ціна: 310,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


