Ексклюзивний брелок "Фортуна" Гематит кубік, Шунгіт
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.023
479,70 ₴
383,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Як талісман шунгіт може використовуватися у вигляді куль, пірамідок або кубиків. Це камінь молодих енергійних людей. Талісман у вигляді кулі приносить своєму господареві успіхи в любовних справах. Талісман у вигляді пірамідки використовується для захисту житла від темних сил і негативної енергії. Талісман у вигляді кубика використовується для залучення удачі в комерційній діяльності.
Сучасні практикуючі маги використовують шунгіт для виготовлення оберегів, дія яких спрямована на захист від темних сил. Своєму господареві такий оберіг приносить спокій. У сучасній магії існує думка, що піраміди, виготовлені з цього мінералу, здатні захистити людину від негативної енергії телевізорів і комп'ютерних моніторів.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 383,76 ₴


