Намисто Лазурит "Індія" рондель Вишукане намисто з натурального каменю Красиве намисто у подарунок
-20%
- В наявності
- Код: 1.03.18.400.12.F
6 329,70 ₴
5 063,76 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазурит В давнину вважався каменем щирості і справжньої товариськості. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися старих та непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Розмір каменю 2*7 мм
Метал/матеріал Срібло
Довжина виробу із застібкою 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазурит |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 5 063,76 ₴




