Ексклюзивне намисто " Морська лагуна " Аквамарин, Вишукане намисто з натурального каменю, Красиве намисто
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКВАМАРИН - камінь дружби і справедливості, оберігає свого власника від небезпек і обману, додасть розсудливості. Цей самоцвіт допомагає зніма¬ти стрес, нервове напруження, знайти душевну рівновагу.
Гороскоп : Тілець, Рак, Терези, Скорпіон, Водолій, Риби
| Розмір каменю | 10 мм |
| Довжина виробу | 52 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 52 мм |
| Камені вставки | Аквамарин |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 350,70 ₴





