Намисто Рожевий кварц, Вишукане намисто з натурального каменю, красиві прикраси
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожевий кварц ― камінь любові і радості; символізує здоров'я, молодість, підсилює жіночу привабливість. Цей мінерал привертає до власника успіх, розвиває позитивний погляд на життя, покращує настрій, підвищує самооцінку.
Овен, Телець, Лев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
| Розмір каменю | 4 мм |
| Метал | Біжутерія |
| Довжина | 42 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 42 мм |
| Камені вставки | Кварц рожевий |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Основні | |
| Вид виробу | Намисто |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 557,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





