Намисто "Ліловий дотик" Кунцит, Адуляр

- В наявності
- Код: 13.03.28.2059
3 144,70 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кунцит – камінь творчості, реалізації і самовираження. Відкриває приховані таланти. Допомагає людині проявити кращі сторони характеру – доброту, чесність намірів і помислів, любов до інших. Очищає від негативної енергії і емоції. Зцілює від душевної болі. Підвищує інтелектуальні і креативні властивості. Зміцнює енергетичне поле та позбавляє від безсоння.
Адуляр – камінь духовного розвитку та інтуїції. Підкреслює вашу жіночність та ніжність. Мінерал єдності закоханих. Пом'якшує і зближує відносини. Дарує благополуччя та довголіття. Сприймає та притягує щире кохання. Посилює жіночу енергією, інтуїцію, внутрішню мудрість. Захищає від поганого сну, створюючи енергетичний щит.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
| Розмір каменю | 10 мм |
| Довжина виробу | 52 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кунцит |
| Довжина | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 144,70 ₴




