Намисто "Іріда" Агат, Хризопраз
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1485
5 016,70 ₴
4 013,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Хризопраз - камінь успіху, грошей, перемоги і влади, винахідників та новаторів. Покращує взаємини з оточуючими. Сприяє гармонії у сімейних відносинах. Приносить везіння. Допомагає розвивати красномовність. Підсилює внутрішню мудрість та інтуїцію.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Хризопраз, Агат |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Посріблений мельхіор |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Етно |
- Ціна: 4 013,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




