Намисто " Світло віри" Агат, Лазурит
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1448
2 156,70 ₴
1 725,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Лазурит - символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях. Допомагає втіленню планів і проектів, позбутися старих та непотрібних спогадів. Зміцнює дружбу. Захищає вас від злих думок. Розкриває ваші таланти та здібності. Додає вашому стилю елегантності та вишуканості, роблячи вас центром уваги.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазулит, Лазурит, Агат |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 6.1 мм |
| Товщина | 6.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 725,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




