Намисто "Ритміка" Перли, Котяче око
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1439
2 468,70 ₴
1 974,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Котяче око - відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Перли, Котяче око |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 974,96 ₴




