Намисто "Аніса" Сердолік, Котяче око, Змієвик, Циркон, Нефрит, Бірюза
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1419
5 432,70 ₴
4 346,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Сердолік - символізує силу, відвагу, рішучість та впевненість. Стимулює творчість та винахідливість. Допомагає знайти нові рішення та ідеї, подолати труднощі. Талісман в любовних відносинах, покровитель шлюбу і покращує відносини між подружжям. Відкриває нові можливості в справах.
Котяче око - відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення. Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення.
Циркон - камінь енергії, витримки і стійкості. Талісман від недоброзичливців, заздрісників. Підсилює харизму, привабливість, інтуїцію. Зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань. Захищає від негативної енергії. Допомагає прийняти мудрі рішення.
Змієвик - символ зміни, сили та росту. Підтримує у важких життєвих періодах. Допомагає приймати правильні рішення, відпустити старе та пройти через позитивні зміни в житті. Підсилює інтуїцію, додає мудрість. Сприяє гармонії. Збалансовує енергію в організмі та душі.
Нефрит - символ досконалості та чистоти, уособлює порядність, хоробрість, вірність та мудрість. Камінь змін, гармонії, захисту та елегантності. Привертає багатство і успіх. Підсилює тягу до знань, розкриває таланти. Вберігає від енергетичних вампірів. Підтримує гармонію в житті.
Бірюза - приносить щастя та успіх у фінансових справах. Захист від негативної енергії, підсилює житєву енергію та інтуїцію, зміцнюють силу духу. Бірюза забезпечує мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя. Вона вважається камнем, що покращує жіночу привабливість.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Змійовик (серпентин), Циркон, Сердолік, Бірюза, Котяче око, Нефрит |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 10.12 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
- Ціна: 4 346,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




