Намисто "Боженка" Пірит
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.100.002
1 753,70 ₴
1 402,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірит - камінь багатства. Символізує сміливість, пристрасть. Надає стійкість і усуває страхи. Приносить оптимізм, життєрадісність, практичність і цілеспрямованість. Допомагає приймати справедливі рішення, уникати сварок та конфліктів, приймати справедливі рішення.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Пірит |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 1 402,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




