Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту.
Лава - символізує перетворення. Очищає ауру від негативної енергії та негативної вібрації. Сприяє прийняті змін у житті. Формує чіткість і ясність думки. Допомагає впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі. Розкриває всі свої розумові можливості. Дарує всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Адуляр - камінь духовного розвитку та інтуїції. Підкреслює вашу жіночність та ніжність. Мінерал єдності закоханих. Пом'якшує і зближує відносини. Дарує благополуччя та довголіття. Сприймає та притягує щире кохання. Посилює жіночу енергією, інтуїцію, внутрішню мудрість. Захищає від поганого сну, створюючи енергетичний щит.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Родоніт (Орлец), Кварц рожевий, Гірський кришталь, Агат |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 4 405,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





