Намисто "Карпатські мотиви" Перли, Агат, Лава, Шунгіт
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1428
4 171,70 ₴
3 337,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі
Лава - символізує перетворення. Очищає ауру від негативної енергії та негативної вібрації. Сприяє прийняті змін у житті. Формує чіткість і ясність думки. Допомагає впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі. Розкриває всі свої розумові можливості. Дарує всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Шунгіт - камінь гармонії, успіху та захисту. Відкриває таланти, можливості та фінансові потоки. Додає наполегливості та енергію фортуни в бізнесі, торгівлі, кар’єрі. Захищає від заздрощів, злоби, ненависті. Допомагає знаходити компроміси в конфліктах і позбутися згубних звичок. Розвиває інтуїцію.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шунгіт, Перли, Лава, Агат |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-синій |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 337,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




