Намисто "Об'єднання" Гематит, Котяче око
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.08.044
1 620,71 ₴
1 296,57 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гематит - символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Котяче око - відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Гороскоп: Овен, Рак, Скорпіон, Стрілець, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гематит, Котяче око |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій, сірий |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 1 296,57 ₴




