Намисто "Сосновий ліс" Котяче око, Малахіт
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.17.136
1 246,70 ₴
997,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котяче око - відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Малахіт - символ здійснення бажань. Надає оригінальності та елегантності, викликає підвищений інтерес до вас. Допомагає вірити в себе та свої можливості. Розвиває інтуїцію.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Малахіт - символ здійснення бажань. Надає оригінальності та елегантності, викликає підвищений інтерес до вас. Допомагає вірити в себе та свої можливості. Розвиває інтуїцію.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Медична сталь |
| Камені вставки | Малахіт, Котяче око |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 997,36 ₴




