Намисто "Етнічний стиль" Агат, Гранат
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.063
1 688,31 ₴
1 350,65 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту.
Гранат- камінь любові, підсилює енергію любові та покращує взаємини з близькими. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Стимулює волю і витривалість, розвиток вашої креативності. Сприяє відкриття почуття гідності та вважається символом вірності і відданості. Надихати на нові ідеї та проекти.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гранат, Агат |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 10.12 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 1 350,65 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




