Намисто "Оберіг місяця" Агат, Гематит, Котяче око, Шунгіт
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1413
1 519,70 ₴
1 215,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоровья, процветания и долголетия. Украшения из агата делают его владельца приятным в общении, красноречивым в публичных выступлениях, предохраняют от происков врагов. Этот минерал используется в качестве оберега «от порчи», способствует улучшению благосостояния.
Гематит - символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Котяче око - відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Шунгіт - камінь гармонії, успіху та захисту. Відкриває таланти, можливості та фінансові потоки. Додає наполегливості та енергію фортуни в бізнесі, торгівлі, кар’єрі. Захищає від заздрощів, злоби, ненависті. Допомагає знаходити компроміси в конфліктах і позбутися згубних звичок. Розвиває інтуїцію.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козерог, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шунгіт, Гематит, Котяче око, Агат |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 10.12 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 215,76 ₴




