Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морганіт - камінь любові та гармонії. Допомагає вийти зі стресу, подолати страх. Підвищує самооцінку. Підсилює енергетику людини і забирає втому. Усуває наслідок емоційних блоків. Притягує відносини та можливості.
Гороскоп: підходить усім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Морганіт (Вороб'євит) |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
- Ціна: 4 119,70 ₴





