Ексклюзивне намисто "Королівський гамбіт" Корал гатовка, рондель, Агат, 2-р
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.348
2 936,70 ₴
2 349,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Агат |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 4.3 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 3,6,8,10,12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 349,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




