Ексклюзивне намисто "Ялівець" Агат білий, Яшма бочка, Гематит куб, 3-ряди
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Гематит символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Агат, Гематит |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 4.6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Розмір каменю | 4,6,15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | білий, зелений |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 520,70 ₴





