Ексклюзивне намисто "Кам'яна лілія" Яшма, Котяче око, 5-рядів

- В наявності
- Код: 13.03.28.354
2 338,70 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Котяче око |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6, 8, 10 мм |
- Ціна: 2 338,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




