Ексклюзивне намисто "Оазис спокою" Серафініт рубка, Хризопраз рондель, Яшма рондель, Тигрове око
Серафініт - камінь спілкування з ангелами та емоційного зцілення. Підтримує духовний розвиток. Розширює свідомість. Допомагає розкрити внутрішній потенціал, заспокоїти емоції. Позбавляє страхів. Створює енергетичний щит від негативної енергії.
Хризопраз - камінь успіху, грошей, перемоги і влади, винахідників та новаторів.
Покращує взаємини з оточуючими. Сприяє гармонії у сімейних відносинах. Приносить везіння. Допомагає розвивати красномовність. Підсилює внутрішню мудрість та інтуїцію.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Тигрове око символізує силу, мужність, витривалість, віру в себе та свої здібності. Талісман для ділових людей. Оберігає від банкрутства, фінансових втрат. Допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях. Відкриває нові можливості. Сприяти позитивним змінам в житті.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Хризопраз, Тигрове око, Серафініт |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 4.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 4,8,10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 845,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





