Ексклюзивне намисто "Париж" Опал галтовка, Кунцит грань, Перли беж., 5-рядів
Опал - камінь любові, віри і співчуття. Символізує терпіння і терпимість.
Розвиває інтуїцію та духовність. Допомагає розкривати таланти передбачення, відштовхувати негативну енергію та захищати від можливих невдач. Зберігає позитивний настрій та допомагає зосередитися на самопізнанні.
Кунцит - камінь творчості, реалізації і самовираження. Відкриває приховані таланти. Допомагає людині проявити кращі сторони характеру - доброту, чесність намірів і помислів, любов до інших. Очищає від негативної енергії і емоції. Зцілює від душевної болі. Підвищує інтелектуальні і креативні властивості. Зміцнює енергетичне поле та позбавляє від безсоння.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Опал благородний, Кунцит |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 6.7 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Розмір каменю | 6,7, 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | фіолетовий, бежевий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 12 140,70 ₴





