Ексклюзивне намисто "Альміра" Амазоніт, Бірюза, Тигр. око, Котяче око, 5-рядів
АМАЗОНІТ - камінь сміливості й відданості. Створює гарний настрій, знімає почуття тривоги й непевності, сприяти вирішенню конфліктів. Допомагає приймати мудрі рішення, зміцнити сімейні відносини й побудувати міцну родину. Відштовхує негативну енергію, відкриває нові можливості, стимулювати вас до самовдосконалення та розвитку.
Бірюза - приносить щастя та успіх у фінансових справах. Захист від негативної енергії, підсилює життєву енергію та інтуїцію, зміцнюють силу духу. Бірюза забезпечує мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя. Вона вважається каменем, що покращує жіночу привабливість.
Тигрове око символізує силу, мужність, витривалість, віру в себе та свої здібності. Талісман для ділових людей. Оберігає від банкрутства, фінансових втрат. Допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях. Відкриває нові можливості. Сприяти позитивним змінам в житті.
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза, Амазоніт, Котяче око, Тигрове око |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
- Ціна: 4 457,70 ₴





