Ексклюзивне намисто "Шовк" Гранат грань, Циркон грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.823
2 117,70 ₴
1 694,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гранат- камінь любові, підсилює енергію любові та покращує взаємини з близькими. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Стимулює волю і витривалість, розвиток вашої креативності. Сприяє відкриття почуття гідності та вважається символом вірності і відданості. Надихати на нові ідеї та проекти.
Циркон - камінь енергії, витримки і стійкості. Талісман від недоброзичливців, заздрісників. Підсилює харизму, привабливість, інтуїцію. Зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань. Захищає від негативної енергії. Допомагає прийняти мудрі рішення.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гранат, Циркон |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Бордовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | жовтий, бордовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 694,16 ₴




