Ексклюзивні сережки "Селеніта" Селеніт, Опал, Гранат крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.10.60.004
765,70 ₴
612,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Селеніт - камінь захисту та духовності. Привертає увагу до власника, додає елегантності. Очищає та захищає від негативної енергії та енергетичних впливів. Допомагає досягти стану глибокої медитації та релаксації, приймати розумні рішення. Підсилює інтуїцію.
Гранат- камінь любові, підсилює енергію любові та покращує взаємини з близькими. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Стимулює волю і витривалість, розвиток вашої креативності. Сприяє відкриття почуття гідності та вважається символом вірності і відданості. Надихати на нові ідеї та проекти.
Опал - камінь любові, віри і співчуття. Символізує терпіння і терпимість.
Розвиває інтуїцію та духовність. Допомагає розкривати таланти передбачення, відштовхувати негативну енергію та захищати від можливих невдач. Зберігає позитивний настрій та допомагає зосередитися на самопізнанні.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гранат, Опал благородний, Селеніт |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Комплект |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 612,56 ₴



