Ексклюзивне намисто "Вічність" Яшма, Чеський кришталь, 3-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.44.053
2 273,70 ₴
1 818,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 6.1 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 818,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




