Ексклюзивне намисто "Омана" Яшма рондель, трубочка, Майорка, 2-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.833
2 143,70 ₴
1 714,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Майорк - ключ до внутрішньої гармонії та творчого натхнення. Стимулює вашу креативність та надихає на нові ідеї та проекти. Притягує гроші і успіх. Дарує душевний спокій і очищає ауру.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Майорка |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 8.6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Коричневий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6,8,15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 714,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




