Ексклюзивні сережки "Грона" Циркон грань зелений
-20%
- В наявності
- Код: 13.10.124.007
1 038,70 ₴
830,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркон - камінь енергії, витримки і стійкості. Талісман від недоброзичливців, заздрісників. Підсилює харизму, привабливість, інтуїцію. Зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань. Захищає від негативної енергії. Допомагає прийняти мудрі рішення.
Гороскоп: Овен, Близнюки, Рак, Лев, Терези, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Циркон |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
- Ціна: 830,96 ₴



