Ексклюзивне намисто "Міра" Корал рубка, рис, Кахалонг, Сердолік ронд.грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.803
2 195,70 ₴
1 756,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Сердолік символізує силу, відвагу, рішучість та впевненість. Стимулює творчість та винахідливість. Допомагає знайти нові рішення та ідеї, подолати труднощі. Талісман в любовних відносинах, покровитель шлюбу і покращує відносини між подружжям. Відкриває нові можливості в справах.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Кахолонг - камінь спокою, гармонії та духовного розвитку. Зміцнює добробут та відносини у сім'ї. Збільшує багатство та відкриває нові можливості. Розвиває інтуїцію. Талісман для майбутніх мам. Сприяє рівновазі між тілом, розумом та душею.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Сердолік, Кахолонг |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 6.25 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 25 мм, 6,8,10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 756,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




