Ексклюзивне намисто "Іраїда" Авантюрин грань, багатогранний, Перли, рондель, 3-ряди
Лазурит - символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях. Допомагає втіленню планів і проектів, позбутися старих та непотрібних спогадів. Зміцнює дружбу. Захищає вас від злих думок. Розкриває ваші таланти та здібності. Додає вашому стилю елегантності та вишуканості, роблячи вас центром уваги.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Авантюрин |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Темно-синій, білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 638,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





