Ексклюзивне намисто "Римма" Лазурит, бочка, рондель, Перли, ронд., 2-р
Лазурит - символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях. Допомагає втіленню планів і проектів, позбутися старих та непотрібних спогадів. Зміцнює дружбу. Захищає вас від злих думок. Розкриває ваші таланти та здібності. Додає вашому стилю елегантності та вишуканості, роблячи вас центром уваги.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазурит, Перли |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синьо-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 248,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





