Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіакуВироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Тигрове око |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Довжина виробу | 32 мм |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 5 692,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





