Ексклюзивне намисто "Персея" Родоніт, пластина, Рожевий кварц грань,ронд., Агат ронд
Родоніт - символ внутрішньої гармонії та любові. Розвиває приховані можливості. Розкриває нові таланти та духовні здібності. Підтримує жіночу силу та ніжність. Покращує сон. Підвищує самооцінку. Притягує дохід, успіх і славу.
Рожевий кварц - символом безумовної любові та гармонії в стосунках, здоров'я, молодості, посилює жіночу привабливість. Притягує успіх. Покращує настрій.Підвищує самооцінку. Допомагає вірити в себе та власні можливості.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Родоніт (Орлец), Кварц рожевий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 4.6 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 715,70 ₴





