Ексклюзивне намисто "Бурштинове небо" Содаліт, Бурштин, 2-рядне
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.715
2 455,70 ₴
1 964,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Бурштин символом благополуччя, багатства та успіху. Нейтралізує негативну енергію та стимулює позитивну енергію. Притягує радість та благополуччя. Знімає втому. Є джерелом творчих сил, віри та оптимізму.
Содаліт - камінь гармонії та мудрості. Допомагає позбутися почуття провини й старих страхів, виразно висловлювати свої думки та ідеї. Збільшує силу розуму й можливість контролювати власні вчинки. Сприяє гармонії, спокою та внутрішній рівновазі.Розвиває інтуїцію та комунікацію.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бурштин, Содалит |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Помаранчевий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | синій, оранжевий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 964,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




