Ексклюзивне намисто "Смородина" Аметист таблетка грань, Корал оранжевий рондель
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Корал |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Товщина | 10.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Помаранчевий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | фіолетовий, оранжевий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 378,70 ₴





