Ексклюзивне намисто "Айстра" Котяче око, Перли рондель, барочні
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.719
3 144,70 ₴
2 515,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Гороскоп: Телець, Рак, Діва, Терези, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Котяче око, Перли |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Розмір каменю | 6,8,10 мм, 7 мм, 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 515,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




