Ексклюзивне намисто "Абра" Авантюрин кубик грань, Котяче око грань, срібло
Авантюрин -це вираження вашої унікальності та стилю. Здавна вважається щасливим талісманом, який додає вам сили та гармонії. Допомагає знайти бадьорість духу, ясність розуму, покращити настрій. Збільшує оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем кохання», тому сприяє виникненню взаємних симпатій. Стимулює творчість та інтуїцію, допомагаючи знаходити незвичайні рішення.
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Гороскоп: Телець, Рак, Діва, Терези, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Авантюрин, Котяче око |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 909,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





