Ексклюзивне намисто "Габарити" Бірюза монета, біконус, 2-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.06.057
1 246,70 ₴
997,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірюза - приносить щастя та успіх у фінансових справах. Захист від негативної енергії, підсилює життєву енергію та інтуїцію, зміцнюють силу духу. Бірюза забезпечує мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя. Вона вважається каменем, що покращує жіночу привабливість.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
- Ціна: 997,36 ₴




