Ексклюзивне намисто "Шлейф" Лабрадор рондель, Агат грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.762
1 441,70 ₴
1 153,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Лабрадор - камінь інтуїції, захисту та креативності. Відкриває приховані таланти. Приносить натхнення, славу. Підсилює інтуїцію. Розвиває духовні здібності. Надихає на творчість та стимулює креативний розвиток.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Лабрадор |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сіро-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 153,36 ₴




