Ексклюзивне намисто "Місячна сонета" Місячний камінь, Аметист бочка, Лепидоліт
Місячний камінь - підкреслює вашу жіночність та ніжність. Мінерал єдності закоханих. Пом'якшує і зближує відносини. Дарує благополуччя та довголіття. Сприймає та притягує щире кохання. Посилює жіночу енергією, інтуїцію, внутрішню мудрість. Захищає від поганого сну, створюючи енергетичний щит.
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Лепідоліт - камінь захисту і творчості. Розсіює негативну енергію, заспокоює та активовує чакри. Допомагає сфокусуватися і об’єктивно дивитися на речі.
Відновлює гармонії у відносинах. Підсилює позитивну енергію. Знімає роздратування і запальність.
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Лепідоліт, Місячний камінь |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 428,70 ₴





