Ексклюзивне намисто "Хвилююче" Варисцит, Аквамарин грань, Корал грань, 2-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.747
2 013,70 ₴
1 610,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Варисцит - камінь людей, що прагнуть до духовного розвитку. Допомагає покращити якість спілкування та взаєморозуміння, комунікацію. Підвищує емоційну стійкість у важких ситуаціях. Підсилює вашу креативність, внутрішню силу та впевненість в собі.
АКВАМАРИН - камінь дружби і справедливості, оберігає свого власника від небезпек і обману, додасть розсудливості. Цей самоцвіт допомагає знімати стрес, нервове напруження, знайти душевну рівновагу. Підвищує рівень романтики та гармонії у парі. Захищає від негараздів. Допомагає вам відчути внутрішній спокій та емоційний баланс у сучасному світі.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Варисцит, Аквамарин |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 4.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 4,8,10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 610,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




