Ексклюзивне намисто "Гарбузове брауні" Лава, бочка, Корал шайба, 3-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.745
4 184,70 ₴
3 347,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Лава символізує перетворення. Очищає ауру від негативної енергії та негативної вібрації. Сприяє прийняті змін у житті. Формує чіткість і ясність думки. Допомагає впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі. Розкриває всі свої розумові можливості. Дарує всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Лава |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 6.1 мм |
| Товщина | 8.16 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6,10,16 мм, 8 мм, 5,7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 347,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




