Ексклюзивне намисто "Візерія" Корал рубка, Гранат
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.737
1 662,70 ₴
1 330,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Гранат- камінь любові, підсилює енергію любові та покращує взаємини з близькими. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Стимулює волю і витривалість, розвиток вашої креативності. Сприяє відкриття почуття гідності та вважається символом вірності і відданості. Надихати на нові ідеї та проекти.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Гранат |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 4,10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 330,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




