Ексклюзивне намисто "Рейн" Перламутр, підвіска, Малахіт
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.665.10
2 455,70 ₴
1 964,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Малахіт - символ здійснення бажань. Надає оригінальності та елегантності, викликає підвищений інтерес до вас. Допомагає вірити в себе та свої можливості. Розвиває інтуїцію.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр, Малахіт |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6, 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 964,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




